Marka Tescili veya Tescilli Marka Nedir?, Marka tescil belgesi nedir?, nerede ve nasıl başvurusu yapılacağının ayrıntıları Şırnak Patent’de bulabilirsiniz.

Şırnak Patent ve iştirakleri olduğumuz Etkin Patent Tüm Hizmet Ücretlerinde İNDİRİM uygulamaya devam etmektedir. Şırnak Patent marka tescil ücretlerini, Etkin Patent’ in marka tescil ücreti ve TÜRKPATENT resmi harç bedellerini birlikte inceleme ve karşılaştırma yapmanızı öneriyoruz. TÜRKPATENT’ in tüm resmi harçlarında KDV DAHİL olmasına rağmen bir takım firmaların fazladan % 18 KDV eklemektedir. Bu duruma özellikle dikkat etmenizi, hem web sayfalarında buna dikkat etmenizi hem de yazılı olarak mutlaka KDV DAHİL fiyat teklifi almanızı öneriyoruz..

Şırnak Patent deneyimli ve uzman ekibi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla başvuru işlemlerinde maksimum katkı sunmaktadır.

MARKA TESCİLİ NEDİR| ŞIRNAK PATENT

Firma, Şirket ve şahısların ürettikleri veya ticaretini yaptıkları, Ürün ve hizmetler üzerinde veya işletmelerin unvanında ayırt edici unsur olarak kullanılan, sembol veya tanıtıcı işaretler olan sözcükler, kelimeler, harfler, logoların tek başına veya bunların kombinasyonundan oluşturulmuş işaretlerin Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT) nezdinde korunması ve belgelendirmesine marka tescili denir.

MARKA TESCİLİ NASIL ALINIR| ŞIRNAK PATENT